Zonguldak Kilimli Mutlu Son Masaj Umay

By | Aralık 1, 2018

Terapi yöntemleri tıbbi, spor, güzellik ve vücut bakım ve klasik, taş ve kültürel masaj olarak altıya ayrılır. Zonguldak kilimli mutlu son masaj Bu terapi eller aracılığıyla birebir olarak kasların hassas temaslarla ovalanması ve genellikle dokunma, sıvazlama ve dairesel hareketler, yoğurma, baskı, sıkıştırma, vurma, titretme, sallama gibi teknik hareketlerle uygulanmaktadır.

uygulamasında kesinlikle kemiklere masaj yapılmaz ve daima kalbe doğru basıncı arttıracak bir şekilde yapılır. Kalbe doğru basıncı arttırıp daha sonra kalpten aşağı doru inilerek basınç azaltılır. Kilimli mutlu son masaj Bir bütün olarak değil, vücutta bölgesel olarak yapılması daha etkilidir. Kas yırtılmasına, kemik zedelenmesine, kırık ve çıkıklara uygulanmaz. Haftada bir defa yaptırılması fizyolojik ve psikolojik olarak vücudun toparlanmasında etkili olur. Zonguldak kilimli mutlu son masaj .

Masörler çok zengin teknikler öğrenerek, uygulamada daha verimli sonuçların alınmasına yardımcı olur. En önemli kriter masörün ne tür bir teknik uygulayacağı, hangi tekniklerle, hangi sıklıkla, hangi şiddetle ve ne kadar sürede bu tekniği uygulayacağını bilmesi önemlidir ve tekniğin uygulanacağı kişinin fiziksel durumu da uygulanacak tekniğin doğru yapılmasında önemli bir faktördür.