Zonguldak Kozlu Mutlu Son Masaj Ulya

By | Aralık 1, 2018

Etkili bir masaj yöntemi uzman kişiler tarafından uygulanan yöntemdir. Zonguldak kozlu mutlu son masaj Bu yöntemle elde edilen rahatlama uzman olmayan kişiler tarafından uygulanan tekniklere göre daha fazladır. Fakat evde, işte veya sokakta herhangi bir yerde uzman olmayan kişiler tarafından da basit el hareketleri ile bu masajın faydalı hareketleri uygulanabilmektedir.

Basit bir ayak ovuşturma veya sırt yoğurma hareketleri rahatlatma sağladığı sürece masaj hareketi sayılmaktadır. Kozlu mutlu son masaj Bu şekilde dokunmanın tedavi gücünü kimse inkar edemez. İster Uzman kişiler tarafından yardım alarak ister kendinizin sosyal paylaşım platformlarından öğreneceği birkaç egzersiz yöntemleri bulunmaktadır. Ellerinize süreceğiniz kremle ellerinizi birbirine sürerek ısıtın. Zonguldak kozlu mutlu son masaj . Bu hareketleri uygulayacağınız kişinin ayaklarını kendi dizlerinize koymasını isteyin. İster bir elle ister iki elle bacaklara bir ileri bir geri yöntemi ile rahatlatma vuruşları ve ovalama tekniğini uygulayın. Bu şekilde masajı uygulayan kişinin rahatlamasını sağlayın.

Baldır masajı adı verilen teknik ile ellerinizi masaj uygulanan kişinin dizlerine koyun ve baldırını hafifçe sıkın. Sonra ellerinizi bileklerine doğru dört yada beş kere sıkarak kaydırın. Aynı hareketi diz kapağı kısmına da uygulayın ve baskıyı artırarak tekrar edin.