Zonguldak Çaycuma Evde Masaj Suzan

By | Aralık 2, 2018

tedavi sırasında uygulanan bazı teknikler mevcuttur. Zonguldak çaycuma evde masaj Bu tekniklerden akabusu tekniği 5000 yıl evvel Çinliler tarafından keşfedilen bu yöntem günümüzde uygulanan akupunkturun iğnesiz şekli olarak bilinen bir tedavi yöntemidir. El yordamıyla enerji kanallarına baskı yapılarak bu noktalarda başka bölgelere enerji transferi sağlanır. Neticede rahatlama hissi meydana gelir. Çaycuma evde masaj Bir başka teknik ise aromaterapi tekniğidir. Tedavinin maksadı insan vücudunu gençleştirmektir. Doğal bitki özlerinin yağlarından faydalanılarak yapılan bir tedavi yöntemidir. Zonguldak çaycuma evde masaj . Tedavi sırasında hastanın hastalık ihtiyacına göre aromaterapi yağı kullanılır. Bu yağlar vücuttaki gözenekleri açarak rahatlamayı daha çabuk sağlamaya odaklıdır.

Sandalye masaj tedavisinde ortalama 10 ila 20 dk. arasında bir vakit oturumla rahatlama sağlanmaya çalışılır. Bu tedavi yöntemi yalnızca gerekli olduğu zaman kullanılmaktadır. Özel bir sandalye yardımıyla uygulanmaktadır.

Derin Doku Tekniğinden tam bir şekilde sonuç alabilmek için kas yapılarının toksin arındırması için yapılmaktadır. Derin kaslara odaklı sonuç veren bu teknik tamamen el yordamıyla yapılmaktadır. Bu masaj sayesinde kas yapılarının içerisindeki derin yerlere etki sağlanarak iyileşme sürecine yardımcı olunur.