Zonguldak Gökçebey Masaj Salonu Zühre

By | Aralık 1, 2018

Hawai kökenli bir masaj olan lomi lomi nui kol ve dirseklerin ritmik hareketleri ile uygulanır. Zonguldak gökçebey masaj salonu Kelime anlamı parmakla küçük parçalara ayırma olan lomi lomi nui uygulanan kişilerin masa üzerinde gevşemeleri ve zihnen kendilerini iyileşme durumuna hazırlamalarıyla işlem başlamış olur. Hatta bazı lomi lomi uygulayıcıları ısıtılmış olan lomi taşlarını vücudun belirli bölgelerine yerleştirerek işleme başlarlar.

Lomi lomi nui yönteminde sırt ve karın bölgesi üzerinde el ve kol gezdirerek masaj uygulanır. Gökçebey masaj salonu İşlem esnasında egzotik aromalı kokular eşliğinde dinlenen şarkılar ile kişilerin rahatlamasına olanak sağlanmaktadır. Akupüressür ve eş değer nitelikteki uygulamaların aksine lomi lomi nui pasifik bölgesinde uzun yıllardır rahatlamak amaçlı uygulanmaktadır.

Lomi lomi nui şeklinde uygunlanan masaj bazen bir anne dokunuşuna benzetilmekte, bazen beden, ruh ve beynin uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlamakta, bazende hayat enerjisinin harekete geçirdiğine inanılmaktadır. Zonguldak gökçebey masaj salonu . Yumuşak dokunuşlar olarak ifade edilen lomi lomi nui kaslara derinlemesine etki eder. Aynı zamanda akıcı dokunuşlar sayesinde vücudun bütününü terbiye ederek rahatlama hissi oluşturur.